yağmur – gezer kent ormanı akşam sefası

yağmur gezer kent ormanı akşam sefası

yağmur – gezer kent ormanı akşam sefası

Aksam iş çıkışları arkadaşlarla buluşmak için olağan üstü manzarası ile sizi sizden alacak bir doğa harikası. Su kemeri önünde mavi suyun kenarında birklim serip oturmak. kemerin arkasındaki güneşin oluşturduğu şamatayı izlemek ziyaya gözlerle dalmak, göze vuran ışıkta kemerin karanlığa gömülmesi isnası yaşadığına şükrettiriyor. gerçekten akşam sefası denilen şey bu olsa gerek hele birde sevdiğinizle kol kolaysanız başka güzel oluyor bu güneşin kızıllığını izlemek. göle vuran parıltıları dalgaların hışırtısında hissetmek.

bir bardak çayınız varsa ve sizede elleriyle hizmet eden bir sevgiliniz varsa deymesinler keyfinize. hoş sohbet ve bir iki yudum aşk şerbeti ile kendinizden geçer kalırsınız. bu hoşnutluk o kadar kısadırki nasıl geçti anlamazsınız. güneş iki muhabbet arasından kemerden aşağı süzülüş, kemer hafiften kendini göstermeye başlamış, ufuktaki kızıllık yerini şaşkın beyazlığa bırakmış biraz sonrada karanlık basacak duruma gelirsiniz. çok hızlı zaman akıp gider. tadı damağınızda kaldı desek yeridir. ayaklarınızı uzatıp dinlenmek için çok kısa bir anınız daha vardır. ama sadece birzacık br an. Peşinden akşam çöker üstünüze. Ayrılma vakti gelmiştir.

size tavsiyem iki hasır iki yastık ikide bardakla bir termos çay size harika anlar yaşatabilir. yağmur yağarsa birde çadır kurun derim. Anılarım burda bensiz devam yollarına. bir gün döneceğim aranıza. tekrar bu anları yaşamak dileğiyle.

Bu gönderiyi paylaş